Мовні курси

«Скільки мов ти знаєш — стільки разів ти людина»
А.П. Чехов

У сучасному світі вивчення іноземних мов справа не стільки благородна, скільки життєво необхідна. Адже як зараз кажуть, «світ не знає кордонів», а тому завоювати його більше шансів, коли володієш не тільки рідною мовою. Навіть незважаючи на те, що у нас їх і дві.

І, звичайно ж, будь-який викладач скаже, що іноземну мову ефективніше вчити в тій країні, в якій на ній розмовляють. Наша агенція пропонує для цього величезний вибір, як країн, так і навчальних закладів.

Не важливо, хочете Ви поглибити знання англійської або все життя мріяли вивчити французьку, а може німецьку або іспанську. Ми допоможемо зробити Ваш вибір простіше.

Для того аби приступити до оформлення самої поїздки нам потрібно визначиться з програмою, за якою Ви хочете вивчати мову, після чого вибрати країну навчання та школу відповідно.

На даний момент основними програмами є:

Загальний або стандартний курс:

Особливість – охоплення всіх важливих мовних аспектів, вивчення нової лексики та ідіом, розширення словникового запасу, робота з граматичними конструкціями, аудіювання та сприйняття на слух мови. Навчання зазвичай проходить в групі по 10-15 осіб, кількість занять на тиждень становить 15-20 годин. Тривалість – від декількох тижнів до року. Також можливі заняття в міні групах по 5-6 чоловік.

Інтенсивний курс:

Поглиблене і прискорене вивчення мови. Кількість навчальних годин на тиждень у порівнянні із загальним курсом збільшується до 20-40 уроків. Заняття проходять як вранці, так і після обіду. Часто студентам пропонується також можливість взяти індивідуальні заняття (від 5 уроків на тиждень), щоб досягти більшого ефекту. Триває курс аналогічно першому – від кількох тижнів до року.

Індивідуальні заняття:

Дозволяють максимально ефективно і швидко покращити Ваші знання та розмовну мову. Один на один з викладачем Ви можете піднімати теми, які цікавлять особисто Вас, скласти програму максимально відповідну Вашим вимогам, а також вибрати зручний час занять. Сюди можна також віднести програму з вивченням мови в сім’ї викладача. Такий курс дозволить не тільки максимально швидко підвищити рівень володіння іноземною мовою, але й ближче познайомиться з культурою країни, продовживши своє навчання і після уроків, наприклад за вечерею, спільним переглядом новин або прогулянкою з Вашим викладачем. Тривати такий курс також може до одного року.

Бізнес-курс:

Ця програма допоможе навчитися спілкуватися і розуміти партнерів, а значить і успішно домовлятися, переслідуючи Ваші інтереси. Як правило, бізнес-курс спрямований на розвиток таких навичок як:

 • ведення переговорів;
 • бізнес-спілкування;
 • ділове листування;
 • оформлення документів;
 • телефонні переговори;
 • проведення презентацій;
 • проведення співбесід;
 • проходження інтерв’ю;
 • а також: маркетинг, менеджмент, фінанси, продаж тощо
 • Курси бізнес-англійської, як правило, не розраховані на початківців, тому при зарахуванні необхідно володіти мовою на середньому рівні (intermediate level) або вище. Інтенсивність програми також висока – в середньому 20-40 уроків на тиждень.

  Професійні курси:

  Навчання проходить з поглибленим вивченням певної сфери. Якщо Ви фахівець в галузі туризму, медицини, журналістики, реклами, мистецтва чи юриспруденції, курс допоможе Вам вийти на міжнародний рівень. Програма звичайно поєднує в собі інтенсивну програму з вивчення мови з тематичними семінарами та майстер-класами. Такі програми створені спеціально для студентів, що бажають отримати досвід навчання за кордоном, познайомиться з новою системою освіти, і підтягти знання термінології за певними напрямами своєї професійної діяльності. Тривати такий курс також може до одного року.

  Підготовка до іспитів / надходженню:

  Якщо Ви маєте намір вступити до університету за кордоном, курс підготовки допоможе визначити Ваш рівень знань і підтягнути слабкі місця, а також дати загальне поняття про здачу таких іспитів як IELTS/TOEFL/DAF/DALF тощо, які необхідні для подальшого вступу до ВНЗ. Курс допоможе покращити Ваш результат і отримати максимально високий бал на самому іспиті. Ви познайомитеся з процедурою, яку потрібно буде пройти під час складання іспиту, а також на прикладах розберете основні екзаменаційні питання. Навчання за даною програмою зазвичай більш тривале – від місяця і до року. Все залежить від того, який результат Ви націлені отримати.

  Іноземна мова плюс:

  Така програма включає заняття по стандартному курсом у поєднанні з різноманітними розважальними напрямками, наприклад подорожі, теніс, гольф, верхова їзда, підводне плавання, кулінарія, виноробство, акторська майстерність, музика, танці та багато іншого.

  Сімейні програми:

  Дані програми проходять на базі мовних центрів, які організовують як дитячі, так і дорослі програми. При цьому перша половина дня зазвичай виділяється для уроків, а в другій діти і батьки можуть провести час разом на організованих культурних заходах.

  Крім вивчення мови освітні центри пропонують масу розважальних програм та екскурсій по країні, адже це так чудово – зануритися в іншу культуру, отримавши при цьому додаткові знання.

  Мовні школи за кордоном можуть істотно відрізнятися. Почавши пошук, Ви зрозумієте, що є як маленькі «сімейні» школи, готові прийняти не більше 50 студентів, так і великі професійні установи з місткістю більше 200 осіб. Крім цього школа може перебувати як у великому місті, так і у провінційному тихому містечку. Де вчитися – рішення приймати Вам, ми ж допоможемо визначитися, поділимося особистим досвідом та відгуками наших студентів.

  В незалежності від того, яку школу ви оберете, варто відзначити, що всі вони мають відмінну інфраструктуру: обладнані класи, оргтехніку останнього покоління, вільний доступ в Інтернет. Крім цього найчастіше в школі присутні кімнати відпочинку для студентів з плазмовими телевізорами, настільними іграми тощо.

  У кожній школі, в кожній країні, звичайно, є свої вимоги і нюанси до зарахування. Ми знаємо кожен з них, тому значно прискоримо і спростимо процес Вашого вступу. Фахівці нашої освітньої агенції негайно дадуть відповідь на всі питання і допоможуть оформити необхідні документи, забронювати квиток, замовити трансфер і оформити візу.

  Ми надаємо обов’язковий супровід наших учнів під час перебування за кордоном. Ви можете сміливо телефонувати нашим менеджерам, всі Ваші запитання будуть почуті та вирішені в максимально короткі терміни. А от нові знання і емоції, навпаки, залишаться з Вами назавжди.

  Акції

  • Знижки від Embassy для дорослих

   Знижка 25% на навчання в Англії, США, Канаді, Австралії і Новій Зеландії!

  • Знижки до 20% від Kings Colleges

   Kings пропонує яскраві знижки (до 20%) на мовні курси для дорослих та мовні програми для дітей та підлітків у Великобританиії та США!

  Відгуки

  • Kings Brighton (Англія)

     Студент: Педаш Анна Вік: 33 роки Дати програми: 13.08.2017 – 27.08.2017 (2 тижні) Детальніше про Kings Brighton >>     Анна – переможниця нашого конкурсу, який ми проводили в квітні. Вона виграла 2 тижні безкоштовного навчання, вибрала школу в Великобританії і вже повернулася з враженнями про навчання! Kings Brighton School Школа новая, но это не […]

  • Rossall School (Англія)

     Студент: Кретов Олексій Вік: 10 років Дати поїздки: 2014-2017 рік       Відео-відгук студента: Відгук мами: Эта школа была выбрана нами из множества других по ряду причин. Сразу хочу оговориться, что нашему сыну на момент поступления было 10 лет. И это повлияло на выбор школы. Во первых, хотелось школу с максимально большой закрытой […]

  Підбір програми для мовних курсів

  Для всієї родини
  Для дорослих
  сім'я
  резиденція
  готель
  апартаменти
  Програма:
  Академічний курс
  Академічний семестр/рік
  Бізнес курс
  Інтенсивний курс
  Загальний курс
  Підготовка до екзаменів IELTS/TOEFL та ін.
  Спеціалізований курс (право, фінанси та ін.)
  Навчання в сім'ї викладача/індивідуальні заняття
  Мова+мистецтво
  Мова+відпочинок
  Мова+спорт

  Корисна інформація

  • Можливості: як за мінімальну вартість отримати диплом рейтингового університету США?

   Щорічно в нашу агенцію надходить багато запитів від студентів, які хочуть отримати освіту в США. Ні для кого не секрет, що навчання в хорошому американському університеті досить коштовне. При цьому навіть при наявності грошей, вступити в кращі університети завжди непросто. Так, наприклад, конкурс в університети Ліги Плюща завжди просто приголомшує. Сьогодні ми готові поділитися з Вами […]

  • STEM: найкраще при виборі професії в США

   Протягом останніх років в США відзначається величезний попит на фахівців в сфері технологій. Світ росте і інфраструктура потребує додаткової підтримки: дороги, мости, системи зв’язку, електричні мережі, вода, енергія і паливо. Все це в Америці швидко розвивається, університети просто не встигають готувати фахівців, відповідно катастрофічно не вистачає працівників в сфері комп’ютерних наук, інженерної справи, не вистачає […]

  Контакти

  адресЧекаємо Вас у нашому офісі за адресою:
  Київ, вул. Гоголівська, 22-24, оф. 1004 (10 поверх)

  телефон +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

  почтаinfo@meriten.com.ua

  ГрафикГрафік роботи: пн-пт з 10:00 до 19:00

  Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!