BSC, Wycliffe College 2559

www.british-study.com

British Study Centres (BSC) – компанія заснована у 1930 році, включає в себе навчальні центри для дорослих, які працюють протягом усього року в Оксфорді, Брайтоні, Лондоні та Борнмуті, а також дитячі школи, які працюють в період великодніх та літніх канікул у Великобританії.

У 2012 році компанія була удостоєна одразу двох нагород Study Travel Magazine (STM): краща англійська мовна школа в Європі та краща школа для дітей до 18 років.

Wycliffe College (засн. у 1882 році) — престижна приватна школа-пансіон в м. Стоунхаус, графство Глостершир, південно-західна Англія. Населення – близько 7 тис. чоловік. Територія – 50 акрів. Кількість студентів – до 200 чоловік.

Літні курси проводять для дітей 8-13 років (Junior School) та підлітків 13-17 років (Senior School). Кожна група дітей має окремий навчальний центр, резиденцію, столову. Відстань між школами – 10 хв.

Інфраструктура: сучасні класи з інтерактивними дошками та мультимедійним обладнанням, критий басейн з підігрівом, тенісні корти, критий спортивний центр, спортивні майданчики на відкритому повітрі, театр та зал для дискотек, доступ до інтернету.

Відстань від аеропорту  Хітроу – 152 км, Гатвіка – 211 км.
Найближчий аеропорт – Брістоль (80 км) та Бірмінгем (96 км).

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 097 962-48-63, +44 749 354-57-65, +48 537 13-88-33

Можливі програми

Вік: 8-13, 13-17 років
1 урок: 90 хвилин

General English (Загальна англійська)

Інтенсивність – 15 годин загальної англійської в тиждень у групах не більше 15 чоловік.
Навчальна програма направлена на розвиток чотирьох основних мовних навичків: розмовної практики, сприйняття мовлення на слух, читання та писання.

Intensive English (Інтенсивна англійська)

Інтенсивність – 23 години в тиждень: 15 годин загальної англійської + 8 годин додаткових занять, присвячених комунікативній практиці (4 рази на тиждень по 2 години).

English plus Exam Preparation (Англійська + підготовка до іспитів)

Вік – від 14 років

Інтенсивність – 23 години на тиждень: 15 годин загальної англійської + 8 годин занять з підготовки до іспиту IELTS або Кембриджських екзаменів
Підготовка до Кембриджських екзаменів — 3-тижневий курс, початок 8.07.2020 р.

English + Sports (Англійська+спорт)

Інтенсивність – 21 година на тиждень: 15 годин загальної англійської + 6 годин занять (3 рази на тиждень по 2 години) одним з видів спорту за вибором: верхова їзда або теніс.
Кількість учнів у групі з тенісу або верхової їзди – в середньому 10 чоловік.
Уроки тенісу підходять як для початківців, так і для досвідчених гравців. Заняття проводять тренери-члени британської Асоціації лаун-тенісу (LTA) на території коледжу.
Заняття верховою їздою проходять в центрі кінного спорту в округах Котсволд (Cotswold) та ведуть їх кваліфіковані інструктори. Курс підходить як новачкам, так і досвідченим наїзникам.

Програма включає

  • Навчання
  • Навчальні матеріали
  • Сертифікат після закінчення програми
  • Проживання та харчування в шкільній резиденції
  • Екскурсійно-розважальні заходи

Вартість на 2020 рік

Дати: 18.07-12.08
Заїзди та від’їзди по середах, прибуття в період з 10:00 до 16:00.

Курс

Вартість на тиждень

Двомісне стандартне проживання

Одномісне стандартне проживання

Загальна англійська

875 фунтів

925 фунтів

Інтенсивна англійська

925 фунтів

975 фунтів

Англійська+підготовка до іспитів

925 фунтів

975 фунтів

Англійська + теніс

1000 фунтів

1050 фунтів

Англійська + верхова їзда

1075 фунтів

1125 фунтів

Проживання та харчування   

Студентів розміщують в резиденції.

Підлітків 13-17 років розселяють в одно/двомісні кімнати в одній з 6 резиденцій. За доплату можливе проживання в одномісних кімнатах зі зручностями (+70 ф.ст. до вартості стандартного одномісного розміщення).

Діти 8-13 років проживають по 3-7 чоловік в кімнаті в одній з 2 резиденцій. Зручності на поверсі (ванні кімнати, душ, туалет).

Харчування — повний пансіон.

Розважальні заходи

Коледж ідеально розташований для відвідування багатьох історичних пам’яток Англії, в тому числі Стратфорд-на-Ейвоні, Брістоль, Кардіфф, Оксфорд і Бат.

На тиждень запланована 1 екскурсія на повний день та 1 на півдня: Лондон, Оксфорд, Брістоль, Стратфорд-на-Ейвоні, Челтнем.
Опції: Кардіф, Бат, Парк Розваг Дрейтон Менор.

Діти мають змогу грати у баскетбол, волейбол, бадмінтон, теніс, футбол, займатись плаванням, мистецтвом (театр, музика), вечорами організовуються дискотеки та вечори барбекю, вікторини, талант-шоу.

Додатково оплачується   

  • Авіапереліт
  • Візовий збір
  • Медичне страхування
  • Реєстраційна плата – 50 фунтів
  • Доплата за прибуття в аеропорт або від’їзд зі школи до 6 ранку та після 9 вечора — 50 фунтів в один бік
  • UM – 120 фунтів в обидва боки
  • Переклад документів
  • Груповий трансфер в один бік з/в аеропорту: Хітроу – 195 фунтів, Гатвік – 250 фунтів, Брістоль – 135 фунта
  • Послуги освітньої агенції Meriten

Розташування


Відгуки (1)

  • Знамеровський Данило

    |

    Студент: Знамеровський Данило
    Вік: 14 років
    Дати програми: 02.07.2014 — 30.07.2014 (4 тижні)
    Відгук про поїздку можна почитати за посиланням http://www.meriten.com.ua/uk/bsc-wycliffe-college-6/

    Відповісти

Залишити відгук

Фотогалерея